> PRACA > Kraków

Zastępca Głównego Księgowego w Kraków, Małopolskie sprżedam

Obowiązki: prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych, przygotowywanie sprawozdań GUS, rozliczanie międzyokresowe kosztów, rozliczanie różnic kursowych, realizowanie płatności krajowych i zagranicznych uzgodnienie rejestrów VAT do deklaracji VAT i JPK, wyliczanie comiesięcznych zaliczek na PDOP, prowadzenie ewentualnych innych ewidencji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, rozliczenie kosztów i przygotowywanie zestawień z tym związanych na wewnętrzne potrzeby spółki, proponowanie usprawnień oraz opracowywanie rozwiązań księgowych w związku z wdrożeniem systemu finansowo-księgowego typu ERP; udział w sporządzaniu rocznych i kwartalnych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych z zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, udział w badaniu rocznych sprawozdań finansowych, przygotowywanie informacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki, zgodnie z wytycznymi Głównego Księgowego i Dyrektora ds. Finansowo- Ekonomicznych. Wymagania: wykształcenie wyższe – z zakresu finansów, rachunkowości, minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub Z-cy Głównego Księgowego, bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości, podatków, ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce, znajomość branży budowlanej i regulacji podatkowych i księgowych z tą branżą związanych, umiejętność przygotowania jednostkowych sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem znajomość systemów finansowo – księgowych, doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP, co najmniej dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), umiejętność zarządzania zespołem, dbanie o motywację pracowników, wysoki poziom samodzielności, zdolności organizacyjnych oraz inicjatywy w podejmowaniu działań - postawa nastawiona na poszukiwanie rozwiązań i wsparcie biznesu, komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność. Oferujemy: atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, dużą samodzielność w działaniu, dofinansowanie do pakietów medycznych.

Detale ogłoszenia: Zastępca Głównego Księgowego
Sprzedawca: Chemobudowa Kraków S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków